-
У кошику порожньо!
Рукава напірні застосовуються для подання під високим тиском різних газів, рідин, пари, сипучих матеріалів. Головні вимоги, для напірних рукавів це - гнучкість, великий температурний діапазон, міцність і довговічність самого рукава і матеріалів, з яких він зроблений. Виробництво напірних рукавів припускає армування одним або декількома шарами текстильного каркаса, внутрішнього і зовнішнього гумових шарів. Напірні рукави виготовляються різних класів і марок залежно від їх призначення. Технічні вимоги до напірних шлангів: рукави складаються з внутрішнього гумового шару, одного або декількох шарів текстильного каркаса і зовнішнього гумового шару.
Напірні рукави усіх класів призначені для працездатні при наступних температурах довкілля (окрім рукавів класу ПАР- 2 (Х)) :
Всмоктуючий рукав застосовується для відкачування води або інших рідин з відкритих водойм місткостей або резервуарів за допомогою пожежних насосів або помп. Завдяки гнучкості трубопроводу застосування цього виробу досить широке. Всмоктуючі армовані шланги застосовуються для відкачування з наповнення водою резервуарів, басейнів, усунення наслідків затоплень і так далі.
Рукави напірні з нитяним посиленням ГОСТ 10362-76 застосовуються в якості гнучких трубопроводів для подання під тиском бензину авіаційного, бензину автомобільного, палива реактивного, палива дизельного, олії на нафтовій основі, мастила рідин, мастила солідолу жирового, води, рідини охолоджувальної низкозамерзающей, слабких розчинів неорганічних кислот і лугу (до 20%), окрім азотний кислота. Рукави напірні працездатні в районах з помірним і тропічним кліматом при температурі довкілля від - 50 до +90° З, в районах з холодним кліматом від - 60 до +90° С.
Рукава напірні з текстильним каркасом ГОСТ 18698-79 застосовуються в якості гнучких трубопроводів для подання під тиском рідин, насиченої пари, газів і сипких матеріалів.
Рукави напірно-всмоктуючі з текстильним каркасом і металевою спіраллю ГОСТ 5398-76 застососвуються для всмоктування і нагнітання різних рідин, палив, олій на нафтовій основі і газів.
Технічні вимоги і Умови зберігання рукавів.
Шланги повинні зберігатися в приміщенні, захищеному від попадання прямих сонячних променів, при температурі від мінус 25 до плюс 25° на відстані не менше 1 м. від тепловипромінюючих приладів. Шланги напірні мають бути обережені від попадання на них олії, бензину, гасу, і їх пари, а також дії кислот, лугів, газів і інших речовин, що руйнують гуму і текстильний каркас. Не допускається зберігати напірні рукави поблизу працюючого радіоелектронного і іншого устаткування, здатного виділяти озон, а також штучних джерел світла, що містять ультрафіолетові промені. Зберігання напірних рукавів під тиском, а також попадання робочих середовищ в торець шланга в період зберігання і експлуатації не допускається. При зберіганні на складах понад три місяці з моменту вступу напірні рукави повинні зберігатися в розпрямленому виді. Транспортування напірних рукавів : Рукави транспортуються будь-яким видом транспорту, при цьому вони мають бути обережені від механічних ушкоджень, забруднень і попадання сонячних променів.