Про компанію

images 5

ПП “ПромАгроРось” є досить великим постачальником гумотехнічних виробів до сільськогосподарської техніки і промислового устаткування. Ми спеціалізуємося на постачаннях клинових пасів, поліклінових пасів, транспортерної стрічки, стрічки для жаток, рукавів, технічної пластини, автомобільної доріжки, роликових ланцюгів, манжет гумоармованих, підшипників, пароніту, асбокартону, рукавів високого тиску. Свій асортимент ми формуємо, виходячи з потреб покупця, тому ми активно його розширюємо. На наших складах завжди можна знайти новинки, діють знижки і спеціальні пропозиції. 

Головним принципом роботи нашої фірми є оперативне і якісне задоволення потреби замовника в товарах нашого асортименту. Наявність власного складу, можливість доставки по території України будь-яким зручним для покупця транспортом, великі можливості виконання індивідуальних замовлень, гнучкі умови роботи і конкурентні ціни, зручне місцерозташування дозволяє зробити процес придбання товару комфортним і швидким. Ми раді кожному новому клієнтові. У нашій особі ви набуваєте надійного партнера на ринку ГТВ.

На сайті ми пропонуємо ознайомитися з нашою продукцією і цінами, отримати технічну інформацію, а також прямо на сайті оформити своє замовлення.

Успіху Вам, шановні покупці і звичайні гості!